Вы выкарыстоўваеце састарэлы браўзэр. Каб карыстацца ўсімі магчымасцямі сайта, загрузіце і ўсталюйце адзін з гэтых браўзэраў:

БЕЛ

Баранавiцкае аддзяленне Беларускай чыгункі

В локомотивном депо Волковыск идёт ремонт здания аккумуляторной

02 ліпеня 2013

В локомотивном депо Волковыск ремонтируют помещение аккумуляторной, что позволит предприятию увеличить площади для обслуживания кислотных и щелочных аккумуляторов, а также создать для работников комфортные производственные условия.

Все работы на объекте должны быть завершены к отопительному сезону. За это время будут отремонтированы кровля и фасад, заменены окна и двери, проведена внутренняя отделка, а также обновлены системы отопления и вентиляции.

          У лакаматыўным дэпо Ваўкавыск ідзе рамонт будынка акумулятарнай.
У лакаматыўным дэпо Ваўкавыск рамантуюць памяшканне акумулятарнай, што дасць магчымасць прадпрыемству павялічыць плошчы для абслугоўвання кіслотных і шчолачных акумулятараў, а таксама стварыць для работнікаў камфортныя вытворчыя ўмовы.
Усе работы на аб'екце павінны быць завершаны да ацяпляльнага сезона. За гэты час будуць адрамантаваны дах і фасад, заменены вокны і дзверы, праведзена ўнутраная аздабленне, а таксама абноўленыя сістэмы ацяплення і вентыляцыі.

Да спісу навін за 2013 год