Вы выкарыстоўваеце састарэлы браўзэр. Каб карыстацца ўсімі магчымасцямі сайта, загрузіце і ўсталюйце адзін з гэтых браўзэраў:

БЕЛ

Баранавiцкае аддзяленне Беларускай чыгункі

Адкрыты чэмпіянат па шахматах адбыўся на Баранавіцкім аддзяленні

29 студзеня 2020

25 студзеня ў канферэнц-зале санаторыя «Магістральны» прайшоў адкрыты чэмпіянат УП «Баранавіцкае аддзяленне Беларускай чыгункі» па шахматах. У турніры прынялі ўдзелу 18 каманд з розных прадпрыемстваў аддзялення. Кожная каманда складалася з 2 удзельнікаў, якія па сродках лёсавання былі падзеленыя на 8 груп. Пасля правядзення групавога этапу 8 лепшых шахматыстаў у плэй-оф выявілі мацнейшага.

III-е месца заняў Буд-Гусаім Вадзім Міхайлавіч машыніст электравоза Баранавіцкага лакаматыўнага дэпо;

II-е месца заняў Грыневіч Аляксандр Мікалаевіч электрамеханік Баранавіцкай дыстанцыі сігналізацыі і сувязі;

Пераможцам чэмпіянату, якія занялі I-е месца, стаў Свянціцкі Дзмітрый Міхайлавіч інжынер аддзела шляху, электразабеспячэння, сігналізацыі і сувязі.

Гэтак жа па выніках гульнявога дня былі ўзнагароджаны каманды, якія занялі прызавыя месцы ў агульнакамандным заліку: